Strona główna

Tanie podręczniki


[Allegro.pl - odwiedzaj nas codziennie!]

- Medycyna
-
Matematyka
- Ekonomia
- Psychologia
- Fizyka i nauki techniczne
- Nauki prawne
-
Różne

Różne podręczniki (używane)

Przedstawiamy różne książki akademickie

Wszystkie książki na tej stronie są używane, w dobrym stanie

Google
 
Web Podręczniki akademickie

 

Tapetka gratis 1024x768:

Informacje i zamówienia - e-mail: akademickie@poczta.onet.pl
tel. (0..71) 79 60 933, tel. kom./sms 509 910 229 - nowe numery telefonów

Wysyłamy szybko w całej Polsce. Koszty przesyłki - wg cennika poczty polskiej, ale nie więcej niż 6,9 zł przy wcześniejszej wpłacie na konto i 11,9 zł przy zapłacie za pobraniem. We Wrocławiu możliwy odbiór osobisty.
Promocje na stronie:
www.eaukcje.abc.pl

Polecamy:
- Księgarnia internetowa
- Tanie książki
- mediaNews.com.pl - wortal medialny

W zamówieniu prosimy podać adres dostawy oraz sposób płatności (na konto lub przy odbiorze).


NASZA CENA

Tytuł

Autor

Wydawca

Rok wyd.

Opis

Cena nowego

Kontakt

22,50

ANATOMIA NA ŻYWYM CZŁOWIEKU

JORRITSMA Wim

Wyd. Medyczne URBAN & PARTNER

2004

250 str., A4, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 28 zł

akademickie@poczta.onet.pl

13,90

BIOLOGIA I EKOLOGIA

Maria Pawlaczyk-Szpilowa

Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej

1993

186 str., B5, oprawa twarda, stan dobry

ok. 30 zł

akademickie@poczta.onet.pl

16,00

BIOMECHANIKA INŻYNIERSKA

Będziński Romuald

Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej

1997

334 str., B5, oprawa twarda, stan idealny

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl
29,00
  C++ zadania i odpowiedzi Tony L. Hansen

Wydawnictwa Naukowo-Techniczne WNT

1997

620 str., B5, oprawa miękka, stan idealny

ok. 60 zł
akademickie@poczta.onet.pl
29,00
  CHEMIA Linus Pauling, Peter Pauling

Państwowe Wydawnictwo Naukowe

1983

680 str., B5, oprawa twarda, stan dobry

ok. 70 zł
akademickie@poczta.onet.pl

9,90

CHEMIA OGÓLNA

Aleksandra Heindrich

Wydawnictwo Politechniki Wrocławskiej

1993

178 str., B5, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl

12,90

CHEMIA NIEORGANICZNA

Krzysztof Pazdro

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

1993

216 str., B5, oprawa miękka, stan dobry

ok. 30 zł

akademickie@poczta.onet.pl

9,90

ĆWICZENIA LABORATORYJNE Z CHEMII WODY

Bogósława i Edward Gomółkowie

Wydawnictwo Politechniki Wrocławskiej

1992

170 str., B5, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl

9,90

ĆWICZENIA LABORATORYJNE Z CHEMII WODY

Alin Czernichowski, Krzysztof Skudlarski

Wydawnictwo Politechniki Wrocławskiej

1976

326 str., B5, oprawa miękka, stan dobry

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl

9,90

ĆWICZENIA Z BIOCHEMII DLA BIOLOGÓW

Wanda Mejbaum-Katzenellenbogen

Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego

1992

128 str., B5, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl

24,99

HISTORIA POLSKI 1914-1991

Wojciech Roszkowski

Wydawnictwo Naukowe PWN

1992

444 str., B5, oprawa miękka, stan dobry

ok. 50 zł

akademickie@poczta.onet.pl

12,90

MODELOWANIE I SYMULACJA KRZEPNIĘCIA ODLEWÓW

Bogdan Mochnacki, Józef Suchy

Wydawnictwo Naukowe PWN

1993

220 str., A5, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 25 zł

akademickie@poczta.onet.pl

8,90

MOLEKULARNA ORGANIZACJA KOMÓRKI
I. Białka, kwasy nukleinowe i struktury komórkowe. Skrypt do ćwiczeń

Jan Szopa

Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego

1994

100 str., B5, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 18 zł

akademickie@poczta.onet.pl

24,99

POLSKIE PRAWO ROLNE na tle ustawodawstwa Unii Europejskiej

Czechowski P., Korzycka-Iwanow M., Prutis S., Stelmachowski A.

Wydawnictwa Prawnicze PWN

1997

364 str., B5, oprawa twarda (oprawiana), stan dobry

ok. 50 zł

akademickie@poczta.onet.pl

9,90

PRAKTYCZNA FIZYKA

G. L. Squires

Wydawnictwo Naukowe PWN

1992

248 str., A5, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl

9,90

PRAWO KARNE PROCESOWE część szczególna

A. Kordik, F. Prusak, Z. Świda

Kolonia Limited Wrocław-Szczecin

1996

160 str., B5, oprawa miękka, stan dobry

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl

9,90

WSPÓŁCZESNE PROBLEMY NAUK PENALNYCH zagadnienia wybrane

Marek Bojarski (red.)

Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego

1994

130 str., B5, oprawa miękka, stan bardzo dobry

ok. 20 zł

akademickie@poczta.onet.pl

14,90

WYKŁAD PRAWA KARNEGO WYKONAWCZEGO z elementami polityki kryminalnej wg stanu prawnego z 31.12.1995

Stefan Lelental

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

1996

290 str., B5, oprawa miękka , stan bardzo dobry

ok. 30 zł

akademickie@poczta.onet.pl

Możesz na tej stronie umieścić bezpłatnie informację o swoich książkach używanych (podręcznikach akademickich), osoby zainteresowane będą się kontaktować bezpośrednio. Propozycje - listę książek opisanych jak w tabeli powyżej - można zgłaszać na e-mail: akademickie@poczta.onet.pl

GALERIA
Zapraszamy na nasze aukcje:
© 2003-2005
 bit_studio
?